+90 (505) 293 63 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

BATUM & D.KARADENİZ TURU (5 Gün)

Karadeniz Yaylaları - Karagöl - Borçka 5 gün - 4 gece - 3 gece Konaklı - Yarım Pansiyon

BATUM ve D.KARADENİZ  TURU

Karadeniz Yaylaları - Karagöl - Borçka

7 - 8 - 9 - 10 - 11 Temmuz 2021    5 gün - 4 gece- 3 gece Konaklı- Yarım Pansiyon

26 - 27 - 28 - 29 - 30 Temmuz 2021    5 gün - 4 gece- 3 gece Konaklı- Yarım Pansiyon

Maçka-Sümela Manastırı- Trabzon- Uzungöl- Glusira Yaylası-Ayder Yaylası- GalerDüzü ve KavrunYaylası-Fırtına Vadisi- Çinçiva (ŞenyuvaKöyü)-Zilkale- Palovit Şelalesi- Sarp-BATUM-Borçka – Karagöl – Çayeli- Rize- Sürmene- Giresun – Ordu Boztepe- SAMSUN

İş Bankasına  3 TAKSİT

PANDEMİ SÜRESİNCE

Covid-19 Kurallarınca

TARİH


  Kredi kartına

   3 TAKSİT

2-3 Kişilik Aynı Aile odada Kişi başı

Tek Kişi

Oda fiyatı

2-6 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

6-12 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

0-2 Yaş

28-31 Ağus. 2020

5 gün 4 gece

1.195 TL

1.375 TL

tek oda

675 TL

875 TL

0 TL

 

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım

4 kahvaltı fiyata dahildir (İlk gün kahvaltı dahil)
3 gece YP konaklama.

3 Akşam yemeği,

Ayder yolunda Tulum

Pandemi Hijyen Malzemeleri( Maske+Dezenfektan+Ateş ölçer)
Proğramda olan Tüm Geziler

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı. (50 TL)

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne, Teleferik binişleri. Kendi aracımız dışında binilen Yaylalar ve Batum vb. Minibüs ücretleri, Otobüs,Tren,Tranvay biniş ücretleri

 

TUR PROGRAMI

 

1.GÜN: PERŞEMBE: Kayseri, Sivas yolu

Perşembe Gece saat 22.00’de  Germeta Travel Yolcuları  Erzincan Kelkit Gümüşhane üzerinden  Zigana  Geçidi,  Hamsi Köy ve harika manzaralar eşliğinde Trabzon’un ilçesi Maçka’ya doğru ikramlarımız eşliğinde hareket ediyoruz.

 

2.GÜN: Perşembe : Sivas, Kelkit,Gümüşhane, Zigana Geçidi, Hamsi Köy, Maçka, Sümela Manastırı, Trabzon, of, Çaykara, Uzungöl, Glisura Yaylası, Çayeli

 

   İkinci güne Altındere Vadisi’nde İkizdere tesislerinde kahvaltı yaparak başlıyoruz.. Kahvaltıdan sonra Sümela Manastırı’na minibüslerle gidiyoruz. Manastır Trabzon’un Maçka ilçesinin Altındere köyü sınırları içinde yer almaktadır. Altındere vadisine hakim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sümela Manastırı, halk arasında “Meryem Ana” adı ile anılır.  Manastırı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Trabzon’a geçiyoruz. Trabzon’da Ayasofya Müzesi, Atatürk evi gezilecek ve panoramik şehir turu yapılacak. Trabzon’da yenecek öğle yemeğinden sonra Uzungöl’e  gideceğiz. Uzungöl ile ilgili bilgi verildikten sonra çay, kahve içmek, göl kıyısında dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda isteyen arkadaşlar ile Glisura Yaylası’na gidilecek. Yayla ve yayla evleri gezilecek. Yayla dönüşü  toplanıp Çayeli’nde ki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: İkizdere tesislerinde kahvaltı (Dahil)

Öğle Yemeği: Akçabat Köfte ( Ekstra)

Akşam Yemeği: Çayeli Lale Restoran vb. (Dahil)

Konaklama: Çayeli (Çobanoğlu Otel Vb.) (Dahil)

Güzergah: Sivas, Kelkit,Gümüşhane, Zigana Geçidi, Hamsi Köy, Maçka, Sümela Manastırı, Trabzon,  of, Çaykara, Uzungöl, Çayeli


3.GÜN: Cuma :

Arhavi, Hopa, Borçka, Karagöl, Sarp, BATUM

 Çayeli’nde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından    Artvin Borçka Karagöl’e doğru yola çıkıyoruz. Borçka Karagöl Milli Parkı, korunma altına alınmış harika bir doğa alanı. Borçka Karagöl Milli Pakı, 368 hektarlık bir alan. Göl ve çevresi ise 5 hektar alana sahip. Daha parka varmadan, size eşlik eden gürül gürül sular, Karagöl’e varmadan karşılaşacağınız şelaleler eşsiz kareleri fotoğraflamayı unutmayalım. Daha Karagöl’e varmadan karşılaşacağımız şelale ve yemyeşil ağaçların uyumu ile oluşacak hayranlık altyapısı, Karagöl’e vardığımız anda ikiye katlanabilir. Karagöl’ü gezdikten ve harika fotoğraflar çektikten sonra Hopa’ya dönüyoruz ve öğle yemeğinin ardından   Batum’a geçmek için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz.   Batum’da bizi bekleyen aracımız ile gezmeye başlıyoruz.

Batum’da Sarpı – Gonıo (Apsaros) Köyü Ve Kalesi – Çoruh (Chori) Nehri Ve Köprüsü – Batum – Orta Camii – Avrupa Meydanı – Medea (Altın Post) Anıtı -Nino ile Ali’nin heykeli – Poseıdon Meydanı – Türk Konsolosluğu Binası vb gezilecek.Batum’un büyüleyici akşamını görmek için akşam yemeğinden sonra Batum’da serbest zaman (Akşam Batum’da ışıklı su gösterisi izlenebilir)  veriyoruz . Serbest zamanın sonunda toplanıp Çayeli’ne otelimize geçiyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde (Dahil)

Öğle Yemeği: Hopa Çarkçı Restoran vb. ( Ekstra)

Akşam Yemeği: Batum’da (Dahil)

Konaklama: Çayeli (Çobanoğlu vb) (Dahil)

Güzergah: Arhavi, Hopa, Borçka, Karagöl, Sarp, BATUM


 

4.GÜN: Cumartesi : 

Güzergah:Çayeli, Ardeşen, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Galer Düzü ve Kavrun Yaylası, Fırtına Vadisi, Çinçiva (Şenyuva Köyü), Zilkale, Palovit Şelalesi, Akçaabat, Giresun

Çayeli’nde alacağımız sabah kahvaltısının ardından yurdumuzun en ünlü yaylalarından olan Ayder Yaylası’na  gideceğiz. İsteyen arkadaşlar ile Ayder Yaylası’ndan minibüslerle temiz hava ve manzaranın tadını  çıkarabileceğimiz  Galer Düzü ve  Kavrun Yaylası’na gideceğiz. Dönüşte  Ayder’de Gelin tülü Şelalesi ve harika manzaralar eşliğinde fotoğraflar çekiyoruz. Öğle yemeğinden sonra  Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi’ne hareket edilecek. Çamlıhemşin’den minibüslerle  Çinçiva günümüzde Şenyuva Köyü ve denizden 750 metre yükseklikte sarp bir kaya üzerinde 14. Yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zilkale’ye gidiyoruz. Zilkale’yi rehberimizden dinledikten  sonra Palovit Şelalesi’ne geçiyoruz. Fırtına deresi boyunca harika manzaralar ve tarihi Timisvat Kemer Köprüsü görülecek. Akasya tesislerinde Zıplayn heyecanını yaşadıktan sonra soframizda ki çayın aşamalarını göreceğimiz çay fabrikasını geziyoruz. Akşam yemeğinde  Trabzon  Akcaabat’ta meşhur k öfte yedikten  sonra Giresun’da ki otelimize doğru yola çıkıyoruz

Kahvaltı: Otelimizde (Dahil)

Öğle Yemeği: Ayder Yaylası veya Fırtına Vadisi’nde yenecek.( Ekstra)

Akşam Yemeği: Pazar veya Çayeli’de yenecek.  (Dahil)

Konaklama: Giresun (Dahil)

Güzergah: Güzergah:Çayeli, Ardeşen, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Galer Düzü ve Kavrun Yaylası, Fırtına Vadisi, Çinçiva (Şenyuva Köyü), Zilkale, Palovit Şelalesi, Akçaabat, Giresun


 

5.GÜN: Pazar :  Giresun, Ordu, Boztepe, Samsun, Çorum, Yozgat, Kayseri.

   Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Giresun Kalesi’ne minibüslerle çıkıyoruz. çıkıyoruz. Kalede kahvemiz eşliğinde  Giresun’u  seyrediyoruz. Giresun’da Fiskobirlik tesislerinden alışveriş yapıyoruz. Ordu’ya varıyoruz . Sahilde teleferik tesislerinde aracımızı bırakıyoruz ve teleferik ile harika Ordu, deniz ve orman manzarası izleyerek Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu şehri Boztepe’nin yamaçlarına serilmiştir. Denizden 450 m. yükseklikte olup, İlimizin tüm güzelliklerini, Karadeniz’in muhteşemliğini Boztepe’den seyretmek doyumsuzdur. Boztepe’de öğle yemeğimizi yedikten sonra Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.

     Samsun’da Bandırma Vapuru, Kurtuluş Yolu ve İlk Adım Anıtı’nı geziyoruz. Samsun’da akşam yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından Kayseri’ye dönüş yolculuğumuz başlayacak. Sabaha karşı 02.00-03.00 civarında Kayseri’de olmayı hesaplıyoruz. Bir dahaki gezide buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde (Dahil)

Öğle Yemeği:  Ordu Boztepe( Ekstra)

Akşam Yemeği:  Samsun’da veya Yolda yenecek . ( Ekstra)

Güzergah: Giresun, Ordu, Boztepe, Samsun, Çorum, Yozgat, Kayseri.


Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.


GermetaTRAVEL A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com

Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com 

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356 – Ofis:Özal Plaza 0352 201 1111


İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.


Tura Dahil Olan Hizmetler


Buraya İçerikleri Yazınız...


Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Buraya İçerikleri Yazınız...


Rota Bilgisi

Maçka-Sümela Manastırı - Trabzon - Uzungöl - Glusira Yaylası - Ayder Yaylası - GalerDüzü ve KavrunYaylası - Fırtına Vadisi - Çinçiva (ŞenyuvaKöyü) - Zilkale - Palovit Şelalesi - Sarp - BATUM-Borçka – Karagöl – Çayeli- Rize- Sürmene- Giresun – Ordu Boztepe


Süre/Gün Bilgisi

Yarım Pansiyon-5 gün - 4 gece- 3 gece Konaklı


Konaklama Bilgisi

Otel


Ulaşım Bilgisi

Otobüs


Vize Bilgisi

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla