+90 (352) 201 11 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

BATUM ve D.KARADENİZ TURU (ERZURUMLU)

2 Gece Konaklı- 3 gün (YP) 3 Kahvaltı ‘ Akşam Yemeği

BATUM ve D.KARADENİZ  TURU

Karagöl – Borçka-Tortum-Erzurum

11-12-13 Eylül 2020      **    9-10-11 Ekim  2020    

2 Gece Konaklı- 3 gün  (YP)      3 Kahvaltı ‘ Akşam Yemeği

Maçka- Sümela Manastırı- Trabzon- Uzungöl- Çayeli- Rize -Ayder Yaylası- Batum

Borçka – Karagöl –- Tortum- Erzurum

PANDEMİ SÜRESİNCE

Covid-19 Kurallarınca

TARİH   Yarım Pansiyon

2-3 Kişilik Aynı Aile odada Kişi başı

Tek Kişi   

Oda fiyatı

2-6 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

6-12 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

0-2 Yaş11-12-13 Eylül  2020

Karagöl-Erzurum’lu

995 TL

1.175TL

tek oda


575  TL

775 TL

0 TL

9-10-11Ekim 2020

Karagöl-Erzurum’lu


995 TL

1.175TL

 tek oda

575  TL

775 TL

0 TL


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım
Batum Turu ve Karagöl Turu

3 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki dahil)
2 gece YP konaklama.

2 Akşam yemeği,

Ayder  yolunda Tulum

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı. (50 TL)

 Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler

Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri


Gece  22.00’de  Kayseri’den hareket

1.GÜN:

Gümüşhane üzerinden Maçka’ya varılacak.  Altındere Vadisi’nde İkizdere tesislerinde kahvaltı yapılacak. Kahvaltıdan sonra  Sümela Manastırı’na minibüslerle gidiyoruz. Manastır Trabzon’un Maçka ilçesinin Altındere köyü sınırları içinde yer almaktadır. Altındere vadisine hakim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sümela Manastırı, halk arasında “Meryem Ana” adı ile anılır. Manastırı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Trabzon’a geçiyoruz. Trabzon’da Ayasofya Müzesi, Kale, Atatürk evi gezilecek ve panoramik şehir turu yapılacak. Öğle yemeği için Akçaabat’a geçilecek ve köfte yenecek. Çay fabrikası gezilecek ve Uzungöl’e gidilecek. Uzungöl ile ilgili bilgi verildikten sonra çay, kahve içmek, göl kıyısında dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın sonunda toplanıp  Çayeli’nde ki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Maçka Altındere Tesisleri

Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte (Ekstra)

Akşam Yemeği: Çayeli

Konaklama: Çayeli Çavuşoğlu Otel Vb.

2.GÜN::  Çayeli’nde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ayder Yaylası’nı geziyoruz. Gelin tülü Şelalesi ve harika manzaralar eşliğinde fotoğraflar çekiyoruz. Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi’ne hareket edilecek. (Çamlıhemşin’den minibüslerle denizden 750 metre yükseklikte sarp bir kaya üzerinde 14. Yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zilkale’ye gidiyoruz. Zilkale’yi rehberimizden dinledikten  sonra Polivit Şelalesi’ne geçiyoruz.) Fırtına deresi boyunca harika manzaralar ve tarihi Timisvat Kemer Köprüsü görülecek. Akasya tesislerinde Zıplayn heyecanını yaşadıktan sonra Batum’a doğru yola çıkıyoruz. Hopa’da öğlen yemeği yenecek.

Batum’da “ Gonio kalesi,  Nino ile Ali’nin heykeli,Poseydon ve diğer meydanlar gezilerek.         Batum’un büyüleyici akşamını görmek için akşam yemeğinden sonra Batum’da serbest zaman   veriyoruz ve serbest zamanın sonunda toplanıp  Hopa’daki otelimize geçiyoruz.

Kahvaltı: Çayeli otel

Öğle Yemeği: Arhavi pide  (Ekstra)

Akşam Yemeği: Batum İstanbul Restoran vb.

Konaklama: Hopa Cihan  Otel Vb.

3.GÜN::  Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra Artvin Borçka  Karagöl’e doğru yola çıkıyoruz. Borçka Karagöl Milli Parkı, korunma altına alınmış harika bir doğa alanı. Borçka Karagöl Milli Pakı, 368 hektarlık bir alan. Göl ve çevresi ise 5 hektar alana sahip. Daha parka varmadan, size eşlik eden gürül gürül sular, Karagöl’e varmadan karşılaşacağınız şelaleler eşsiz kareleri fotoğraflamayı unutmayalım. Daha Karagöl’e varmadan karşılaşacağımız şelale ve yemyeşil ağaçların uyumu ile oluşacak hayranlık altyapısı, Karagöl’e vardığımız  anda  ikiye katlanabilir. Karagöl’ü gezdikten ve harika fotoğraflar çektikten sonra Borçka’ya dönüyoruz.

Borçka’dan Artvin üzeri Erzurum’a hareket ediyoruz. Artvin zorlu ve engebeli coğrafyaya sahip olmasına rağmen doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve tarihi yapısıyla öne çıkan bir şehrimizdir. Artvin’i uzaktan seyredip, rehberimizin anlatımından sonra yolumuza devam ediyoruz. Çoruh nehri, göller , vadiler gibi harika manzaralar eşliğinde Tortum Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Erzurum her mevsim, farklı heyecanlar yaşayabileceğiniz, farklı güzellikler bulabileceğiniz bir şehirdir. Dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Tortum Şelalesi bunu en iyi anlatan doğal güzelliklerden biridir.

Tortum Şelalesi, Tortum Gölü’nün Tev Vadisi’ndeki heyelan kütlesini aşarak dökülmesiyle oluşmuştur. 21 metre genişlik ve 48 metre yüksekliğe sahiptir. Şelalenin önünde yer alan izleme balkonu, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekmektedir.

Şelalede vereceğimiz kısa molanın ardından Erzurum’a varıyoruz.  Erzurum’da Kongre Binası, Çifte Minareli Cami, Nene Hatun anıtı ve Taşhan gezilecek. Alışveriş ve akşam yemeğinden sonra Kayseri’ye hareket edeceğiz.

Kahvaltı: Hopa otel

Öğle Yemeği: Borçka Gölbaşı  Restoran vb  (Ekstra)

Akşam Yemeği: Erzurum Çağ kebabı vb. (Ekstra)

Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.

Kişi sayısına göre araç değişikliği ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;

28 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-27 kişi Novlolüks otobüs  ile,

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılacaktır.

Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com 

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356

GermetaTRAVEL- A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com

 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.


Tura Dahil Olan Hizmetler


Lüks Otobüsle Ulaşım
Batum Turu ve Karagöl Turu

3 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki dahil)
2 gece YP konaklama.

2 Akşam yemeği,

Ayder  yolunda Tulum

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Yurtdışı çıkış harcı. (50 TL)

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri


Rota Bilgisi

Maçka- Sümela Manastırı- Trabzon- Uzungöl- Çayeli- Rize -Ayder Yaylası- Batum Borçka – Karagöl –- Tortum- Erzurum


Süre/Gün Bilgisi

3 gün 2 Gece Konaklı (YP)


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

*Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla