+90 (352) 201 11 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

BOLU-YEDİGÖLLER -ABANT-MUDURNU-BEYPAZARI TURU

Bolu-Yedi Göller-Mudurnu Turu 

Bolu_ Abant Gölü -Yedigöller – Mudurnu- Beypazarı 

7-8  Kasım 2020  -  14-15  Kasım 2020  -  20-21  Mart 2021   

1 Gece Konaklamalı 2 gün  (Yarım Pansiyon)        

 

 

 

PANDEMİ SÜRESİNCE 

Covid-19 Kurallarınca 

TARİH   Yarım Pansiyon 

2-3 Kişilik Aynı Aile odada Kişi başı 

Tek Kişi    

Oda fiyatı 

2-6 Yaş Çocuk 

İki yetişkin yanında 

6-12 Yaş Çocuk 

İki yetişkin yanında 

0-2 Yaş 

7-8 Kasım 2020 

 

595 TL 

650 TL 

tek oda 

250 TL 

350 TL 

0 TL 

14-15 Kasım 2020 

595 TL 

650 TL 

tek oda 

250 TL 

350 TL 

0 TL 

20-21 Mart 2021 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR: 

Lüks Otobüsle Ulaşım
1 gece YP konaklama. 

2 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki dahil)
bir akşam Akşam yemeği,  

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:
Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tramvay  biniş ücretleri

 


TUR PROGRAMI 

 

Cuma günü akşam saat 23:00’da Kayseri’den hareket. 

 

1.Gün:  Cumartesi: 

    Sabah  Bolu’da “ Köfteci Hasan “ Restoran da kahvaltımızı yaptıktan sonra  bizi bekleyen minibüslerimizle  Yedigöller’e hareket ediyoruz. Turumuza yolumuz üzerinde Kapankaya Seyir Terası’ndan  harika bir manzara izleyerek  başlıyoruz. Kapankaya, yaklaşık 49.600 hektarlık bir alanı kapladığı için, Gözlem Kulesi’nden doğayı izlemek bir başka güzel.   

    Rehber eşliğinde YEDİGÖLLER  Milli Parkını gezmek için   yola çıkıyoruz. Şehrin kalabalığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacağız. Özellikle sonbaharda o yaprakların yere süzülüşünü görmek ve ortaya çıkan kızıl tabiatın atmosferinde kaybolmak için 7 göller, gidebileceğiniz yerlerden  en güzeli. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur ağaçlarında ki renk cümbüşünün içinde kayboluyoruz. Yedigöller'de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Büyük göl, Serin göl, Derin göl, Nazlı göl, Küçük göl, İnce göl, Sazlı göl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler... Hepsi bizi bekliyor… Yedigöller'i doya doya gezdikten sonra Bolu’ya dönüyoruz.  

   Bolu’da Uluslararası Köroğlu Parkı’na gidilecek. Öğlen  yemeği  ve alışveriş için serbest zaman verilecek, sonra otelimize geçilecek.  

 

Sabah kahvaltısı sabah Bolu’da yapılacak. Rehber eşliğinde Yedi Göller Milli Parkına gitmek için yola çıkıyoruz. 

Yedigöller'e vardığımızda,  Milli Park Girişi'nde aracımızdan inerek, kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Bu yürüyüş sırasında Pisagor Ağacı’nı görüp, çaylarımızı da içtiktikten sonra yürüyüşümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur... Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Rehberimiz sizi geyiklerin yemeklerini yediği yaşama alanlarına bile götürecek:) Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller'de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalıklığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız.  Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazligöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler... Hepsi sizi bekliyor… Yedigöller'i doya doya gezdikten sonra, Bolu’ya doğru haraket ediyoruz. panoromik gezilmesinden sonra Bolu Köroğluheykelinin önünde buluşmak üzere öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.  Serbest  zamandan sonra otelimize geçiyoruz.  

 

2.Gün: Pazar: 

      Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ABANT Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısının belli bölümünü aracımız ile kalan bölümü de yürüyerek dolaşacağız. Yöresel pazardan alışveriş ve çeşitli aktivitelere katıldıktan sonra  Mudurnu’ya doğru yola çıkıyoruz. 

   Mudurnu İlçesi eski Türk evleri bakımından önemli bir özelliğe sahiptir. Yeşilin hakim olduğu ilçede bulunan 165 adet ev ve 8 Cami, çeşme ve hamam olmak üzere toplam 173 adet mimari değeri yüksek yapı nedeniyle "Kentsel Sit Alanı" ilan edilmiştir. Mudurnu’da tarihi mekanlar ve sokakların gezilmesinden sonra Pertev  Naili Boratav Kültür Merkezi’de gezilecek. Mudurnu Yöresel Pazarı ve öğle yemeği için zaman verilecek ve zaman sonunda  Mudurnu’dan ayrılacağız. 

   Öğle yemeğinden sonra Mudurnu’dan Beypazarı’na hareket edilecek.  

   Beypazarı’nda Yaşayan Müze, Tarih ve Kültür Müzeleri, Beypazarı Çarşısı ve Suluhan gezilecek. Alışveriş yapılacak. (Kışlık kurutulmuş meyve, sebzeler, tarhana, baklava, Beypazarı kurusu vb)    

Anadolu Bağevi Restorant  akşam yemeğinde yöresel  yemekler  yenecek. 

Yemekten sonra  Kayseri’ye hareket edeceğiz. 

 

 Öğleden sonra  Beypazarı’na hareket ediyoruz.Beypazarı’nda panaromik geziden sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Daha sonra Kayseri’ye dönüş yolculuğu başlıyor yolda bir tesiste akşam yemeği yiyoruz. 

Gece, 24.00 - 02.00 civarında Kayseri’ye ulaşıyoruz. 

 

 

.  

Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın 

Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir. 

Kişi sayısına göre araç değişikliği ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;  

28 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-27 kişi Novlolüks otobüs  ile,  

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılacaktır. 

 

 

Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com  

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356  

GermetaTRAVEL- A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com 

 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI 

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 

 

2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. 

 

B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 

 

C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 

 

D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. 

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür. 

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. 

 


Tura Dahil Olan Hizmetler

Lüks Otobüsle Ulaşım
1 gece YP konaklama. 

2 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki dahil)
bir akşam Akşam yemeği,  

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tramvay  biniş ücretleriRota Bilgisi

Bolu-Yedigöller-Abant-Mudurnu-Beypazarı


Süre/Gün Bilgisi

2 Gün - 1 Gece Konaklamalı- 2 Kahvaltı 1 Akşam Yemeği


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla