+90 (505) 293 63 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

GÜNEY EGE TURU( 6 Gün) Antalya-Kaş-Fethiye

6 gün - 5 Gece - 4 Gece Konaklı – Yarım Pansiyon

GÜNEY EGE TURU

Antalya-Kaş-Fethiye

Manavgat Şelalesi-Antalya-Göynük-Kemer-Tekirova -Belen -Finike-Demre-Kaş-Kalkan-Patara-Fethiye-Çalış-Ölüdeniz-Kelebekler Vadisi-Kayaköy-Kekova- Smyra-12 Adalar

14-15-16-17-18-19   Eylül 2021

6 gün-  5 Gece- 4 Gece Konaklı – Yarım Pansiyon

Kredi Kartına 3 TAKSİT

 

 

PANDEMİ SÜRESİNCE     Covid-19 Kurallarınca

 

TARİH   

Yarım Pansiyon

2-3 Kişilik 

odada Kişi başı

Tek Kişi   

Oda fiyatı

2-6 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

6-12 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

0-2 Yaş

14-19 Eylül 2021

     3 TAKSİT

1.495 TL

1.895

tek oda

 

750  TL  %50

995 TL  %35

0 TL


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım
4 gece Yarım Pansiyon  konaklama.

5 kahvaltı Açık büfe alınacak (İlk günki kahvaltı dahil)

4 Akşam Yemeği Açık büfe veya Set menü alınacak

Programdaki tüm çevre gezileri

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası7

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:

Öğlen Yemekleri ve Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne, Feribot, Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri. ( Müze kartı almanız sizin yararınıza olur)

 

 

TUR PROGRAMI

1.GÜN: Güzergah:Kayseri,Aksaray,Konya,Seydişehir,Manavgat

  İlk Gün akşam saat 22.00’de  Germeta Travel önünde toplanıyoruz. Misafirler otobüse bindikten sonra   Aksaray,Konya,Seydişehir üzerinden  Manavgat  ilçesine doğru ikramlarımız eşliğinde hareket ediyoruz.

 

2.GÜN:  Manavgat Şelalesi-Antalya-Göynük-Kemer-Tekirova -Belen  Finike – Demre – Kaş- 

      Sabah erken saatte 06:00 gibi Antalya  Manavgat Şelalesi’ni göreceğiz. Manavgat Nehri’nin sularının, 4-5 metre yükseklikten döküldüğü Manavgat Şelalesi,  Türkiye’nin en ünlü şelalelerinden. Her ne kadar döküldüğü yükseklik fazla olmasa da yarattığı görsellik görülmeye değer. Vereceğimiz kısa moladan sonra Antalya yolculuğumuza devam ediyoruz.

      Sabah kahvaltımızı Antalya alıyoruz. Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda  aracımızdan iniyoruz. Rehberimizin Antalya  ile ilgili anlatımını dinledikten sonra  Kaleici Panoramic Elevator ile Antalya  manzarası izlemek ve Kaleiçi’ni gezmek için kısa zaman vereceğiz.

Süre sonunda toplanıp Antalya’yı panoramik görerek Kaş yolculuğumuza başlıyoruz.

Beldibi, Göynük (Göynük Dinopark’a uğrayabiliriz.) üzerinden Kemer’e ulaşacağız. Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Kemer'in başta gelen özelliği doğal güzelliğidir. Deniz, orman ve dağlar bir noktada birleşmektedir.

        Kemer merkezi gezdikten sonra      Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz.    Eski Çağ’ın ünlü liman kenti Phaselis, M.Ö. 7. yüzyılda Lakios önderliğinde Rodoslu koloniciler tarafından kurulmuş.    3 limanının sağladığı zenginlik nedeniyle tarihi boyunca korsan saldırılarına maruz kalmış.     Koyun muhteşem güzellikteki  deniz kıyısında dinlendikten sonra antik kenti gezmeye başlıyoruz. Liman Caddesi,  Agora,  Tiyatro,  Zeus Tapınağı, Hadrian Kapısı, Su Kemerleri’ni  rehberimizin anlatımı ve deniz manzarası eşliğinde gezeceğiz.

      Öğle yemeğimizi alacağımız Uluçınar Şelale tesislerine doğru yola çıkıyoruz.

Antalya Kemer'den 30 km. uzaklıkta olan Ulupınar, Olympos dağlarının eteğinde eşssiz güzellikleri içinde kurulmuş, yeşilliklerle ve serin sularla bütünleşmiş şirin bir köy. Yemek , çay ve kahve molamızdan sonra  portakalı ile ünlenmiş Finike’ye uğruyor ve Demre’ye geçiyoruz. 

     Demre, başka bir deyişle Kale, hatta antik çağlardaki adıyla Myra, başta tarihi kalıntılar olmak üzere görülmeye değer , mutlaka görmemiz gereken yerlerden.  Myra Antik Kenti, varlığı M.Ö 5.YY’a kadar giden kent   hem Likya hem de Roma Dönemleri’nde önemli bir yere sahipti. Demre Merkez İlçesi’nde yer alan antik kent,kaya mezarları ve antik tiyatrosu ile ünlü.

Nicholas (Noel Baba) Kilisesi, yapımına Bizans Dönemi’nde (M.S 5. YY) başlanan kilisenin tamamlanması geçirilen depremlerle 11. YY’a kadar sürmüş. Tüm dünyada Noel Baba olarak benimsenen Aziz Nikolas’ın mezarının da bulunduğu St. Nicholas Kilisesi Ortodox Hristiyanlar için aynı zamanda bir hac destinasyonu.

    Demre’nin gezilmesinden sonra otele geçiyoruz ve yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği  Demre veya  Kaş’da.

Kahvaltı: Otelde (Dahil)

Öğle Yemeği: Kemer Ulupınar Şelale Restoran vb (Hariç)

Akşam Yemeği: Otelde(Dahil)

Konaklama: Demre Veya Kaş

 

3.GÜN: Kekova Tekne  Turu

   Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Kaş merkezi dolaşıyoruz. Yılın neredeyse tamamında güneş alan Kaş, tarihte “Güneş Ülkesi” olarak anılan Likyalılar’a da başkentlik yapmış. Kaş’taki bir çok antik yapı ve antik kent UNESCO tarafindan Dünya Miras Listesi’ne alınmış durumda. 

         Saat  10:00’da limandan Kekova Tekne Turumuzu yapmak için ayrılıyoruz. İlk durağımıza doğru  hareket ediyoruz. Yarım saatlik bir yolculuğun sonunda ilk koyumuz olan Ufak Dere koyunda yüzme molamızı veriyoruz. Ardından denizin ortasındaki bir adada bulunan Eleksi Koyuna geçiyoruz. Keyifle yenen öğle yemeğimizin sonunda pırıl pırıl sulara sahip Akvaryum koyunda yüzme molası veriyoruz. Daha sonra yolculuğumuz Batık Şehir ile devam ediyor.

Likya döneminde kent MS. 2. Yüzyılda geçirdiği depremler sonrasında sular altında kalır. Tekne ile yakınından geçerken su altındaki ve üstündeki kalıntıları detaylı bir şekilde görmüş olacağız.

2500 yıl önce yerle bir olmuş şehri gördükten sonra Batık şehrin hemen karşısında yer alan Kaleköy’e doğru ilerliyoruz. Sadece tekneyle veya yürüyerek ulaşılan bu köy aynı zamanda Simena kentinin kalıntılarının olduğu yerdir. Burada vereceğimiz bir saatlik mola sırasında isteyen  harika manzaraya sahip kaleye çıkabilir veya dar sokaklar arasındaki kafelere göz atabilir. Kaleköy’ün  bu bölgede yetişen keçi sütünden yapılan meşhur ev yapımı dondurmalarının tadına da  bakabilrsiniz. Tekneye döndükten sonra son yüzme molası vereceğimiz İnönü Koyuna geçiyoruz. İnönü Koyuna olan bir buçuk saatlik yolculuğumuz boyunca bir yandan çayımızı yudumlayıp bir yandan da mükemmel manzaranın keyfini çıkaracağız. Güneşin, dalgaların, denizin ve sessizliğin keyfini çıkardıktan sonra dönüşe başlıyoruz. Saat 18.00 civarında Kaş limanında turumuz son buluyor .

        Otelimize geçiyoruz ve akşam yemeğinden sonra Kaş akşamlarını görmek için isteyen arkadaşlar ile dışarı çıkıyoruz. ( İsteyen arkadaşlar mehtap turuna da  katılabilir. Benzersiz sahilleri, tertemiz denizi, mavinin farklı tonlarını görebileceğiniz göz bebeğimiz Kaş’ta gündüz gezmek mavilikler içinde yolculuk yapmak çok keyifli.  . Ancak denizde bir tekne ile mehtap turu yapmanın keyfi bambaşkadır.)

Kahvaltı: Otelde (Dahil)

Öğle Yemeği: Teknede menü olarak (Hariç)

Akşam Yemeği: Otelde(Dahil)

Konaklama: Demre Veya Kaş

4.GÜN: Akçagerme Plajı – Kaputaj Halk Plajı – Kalkan-  Patara– Fethiye

      Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyoruz.  Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Teknede denize giremeyen arkadaşlar bugün hava durumuna göre denize girebilir. İlk durağımız Akçagerme  Plajı olacak. Plajda vereceğimiz kısa moladan sonra Kaputaş  Plajını da görerek (Bu plajda denize girme önerilmez. Duş ve kabin yoktur.) Kalkan’a geçeceğiz.

     Kalkan, Kaş’ a yaklaşık 25 kilometre mesafede, Yunanlı denizciler tarafından 200 yıl önce kurulmuş ve Likya Uygarlığı’nın izlerini taşıyan bir belde. Kaputaş Plajı ve Patara Plajı, Kalkan sınırları içerisinde bulunan, dünyaca ünlü plajlardan iki tanesi. Buranın diğer bir özelliği de nüfus coğunluğunun İngilizlerden oluşması. Kalkan’ı gezip, öğle yemeği yedikten ve hoş sohbet halkı ile çay içtikten sonra Patara  Patara Antik Kenti ve plajına gideceğiz.

     Patara’nın plaji kadar antik kenti de ünlü aslında. Likya Birliği’nin de başkentliğini yapan Patara’da aynı zamanda birlik toplantıları da su an kalıntılarını görebileceğimiz meclis binasında düzenlenmekteymiş. Likya Birliği içerisinde üç oy hakkına sahip altı şehirden biri olan Patara her dönem önemli bir merkez olarak varlığını sürdürmüş. Harika kuma ve denize sahip plajda denize girilecek . Plajın ortasında, geride yer alan kum tepeleri görülmeye değer. Eski Türk filmlerindeki birçok çöl sahnesinin burada çekilmiş.

    Rengarenk kelebeklerin uçuştuğu, köpüren dalgaların ve yemyeşil doğanın cazibesini sunulduğu en özel ilçelerden biridir Fethiye. Rum dilinde ''Uzak Diyar'' mânâsına gelen eski adıyla ''Meğri'' olarak bilinen Muğla'nın 2. büyük ilçesi olan Fethiye, turizmin ana damarlarından birisidir. M.Ö kültürü ve tarihi ile efsaneler ilçesidir. Mitolojik tarihe göre; Tanrıların, Tanrıçaların ve en büyük aşkların yaşandığı özel bir bölgedir. Fethiye, Dünya'nın her yerinden turist alan, eşsiz kumu, masmavi denizi ve dillere destan Ölü Deniz'i ile uluslararası üne sahiptir. Fethiye merkezi geziyoruz ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’de veya Çalış Plajında.

Kahvaltı: Otelde

Öğle Yemeği: 

Akşam Yemeği: Otelde

Konaklama: Fethiye 3*** Uygar Hotel

 •  
 • 5.GÜN: Ölüdeniz Tekne Turu – Kayaköy
 •      Otelde yapacağımız sabah kahvaıtısından sanra Ölüdeniz’e gidiyoruz. Ölüdeniz’i geziyoruz . Sadece Türkiye’de değil dünyada da oldukça popüler bir tatil beldesi haline gelen Fethiye Ölüdeniz eşi benzeri olmayan doğa harikalarıyla her sene binlerce yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.
 •      Ölüdeniz Plajından Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Günlük Tekne Turu için saat 10:00’da tekneye biniyoruz.
 • Mavinin ve yeşilin birbirine karıştığı, kumların pırıl pırıl parladığı cennet gibi koylara yelken açıyoruz! Kelebekler Vadisi.  Keskin yamaçların yeşil ile, altın kumların cam gibi sularla buluştuğu, UNESCO tarafından ise Dünya Mirası listesine giren Kelebekler vadisi. İşte bu nefis yerde doya doya yüzebilir, yürüyüş yapabilir ve dilerseniz de güneşlenebilirsiniz.  Daha da güzeli, adını aldığı nadide canlılar olan kelebekler için bu vadi uğrak bir nokta olduğundan dolayı, nadir türdeki kelebeklerle karşılaşma şansı da elde edebilirsiniz!

 •        Kelebekler Vadisi’ndeki yüzme ve gezme keyfimiz sonlandığında ise, teknede leziz bir öğle yemeği yiyeceğiz. Sırada ki durağımız ise mavinin bütün tonlarını görebileceğiniz Akvaryum koyu olacak.
 •    Kara ulaşımı olmayan, yalnızca tekne turu aracılığı ile gidilebilen ve doğal olarak son derece sessizliğe bürünmüş st. Nicolas adası, turumuzun son rotası arasındadır.  Bulgulardan yola çıkılarak yapılan rivayetlere göre bu adanın en yüksek noktası St. Nicolas’a ithaf edilmiştir
 •   Soğuk Su Koyu, Fethiye’nin diğer koylarına oranla adından da anlayabileceğimiz gibi daha soğuktur. Eğer soğuk suyu sevmiyorsanız, yukarıdan baktığınızda derinliği görebildiğiniz berrak denizi izleyip, keyfini çıkarabilirsiniz.
 •    Rotamızın son durağı olan, kara araçlarıyla ulaşımın olmadığı deve plajı. Bu koyumuz da da kısa bir mola vereceğiz. Ilık denizin keyfini çıkardıktan sonra programımızı tamamlamak için geri dönüş yolculuğumuza başlayacağız.

 • Masmavi sular geri dönüş rotası için bizi bekliyor olacak. Dönüş yolunda farklı adalara ve koylara uğrayarak limana döneceğiz.
 •        Tekne turumuzu tamamladıktan sonra, Milattan öncesi çağlara kadar uzanan hayalet bir şehir olan Kayaköy’e  gidiyoruz.  Kayaköy, isminin hakkını da fazlasıyla veren tarihi bir yerleşim merkezi.  Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu tekrar yerleşim olmadığı için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan Kayaköy’e uğruyoruz. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görerek bilgi aldıktan sonra Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp alışverişlerimizi yaptıktan sönra otelimize dönüyoruz.

Kahvaltı:  Otelde (Dahil)

Öğle Yemeği: Teknede (Ekstra)

Akşam Yemeği:  Otelde(Dahil)

Konaklama: Fethiye 3*** Uygar Hotel

 

 

6.GÜN:  12 Adalar Tekne Turu  -Kayseri

Sabah kahvaltısınn ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyoruz ve 12 Adalar turumuz iç tekneye binmek için iskeleye geçiyoruz. Tur saat 10:00’da başlıyacak. Özellikle el değmemiş doğasıyla bilinen Fethiye, 12 Adalar turu sayesinde bunu kanıtlama fırsatı sunar.

      Fethiye Yat Limanı'ndan ayrılarak  On iki Adalar bölgesine hareket ediyoruz.  Aksazlar ve Letoon Tatil Köyü'nün önünden harika koylarla ve adalarla karşı karşıyayız . Buralarda yüzme molası verip günü keyifli dakikalarla yaşıyoruz. Turunç Pınarı Koyu ve ardından Tavşan Adası'nda demirleme yapıyoruz. Koylarda yüzüyoruz.

    12 Adalar turunda ;  Kızılada, Delikli Adalar, Yassıcalar, Katrancı ve diğerlerine uğranır. Turkuaz Koylarda mola verilir. Yüzmek istemeyenler  kıyılarda yürüyüşler yapabilir, resim çekebilir.

     Yassıca Adası, 12 ada içinde bulunan şirin Yassıca adası molamızda ister karaya çıkıp keyifli bir yürüyüş yapabilir, isterseniz de denizin keyfini rahatça çıkartabilirsiniz. Öğle yemeği koylardan birinde teknede yenecek.

        Fethiye’nin kızıl adası, adaya ismini veren kızıl taşları ve tavşanları ile ünlüdür. Bu ünlü adanın denizinin rengine ve temizliğine hayran kalacağınıza eminiz.  Fethiye Tavşan Adası, adından da anlaşılacağı üzere Fethiye tavşan adasında onlarca tavşan yaşıyor. Ama ada büyük olduğu için maalesef her zaman onları görme şansımız olmuyor. Eğer şanslı gününüzdeyseniz tavşanları görüp onların fotoğraflarını çekebilirsiniz.

    Akvaryum Koyu’ndan  sonra   Son durak Fethiye çıkışındaki ada olan Şövalye adası olacak.  Burası  Fethiye Körfezi’nin ağzında, körfezi koruyormuş gibi yerleşmiş adadır . Rodos Şovalyelerinin kullandığı adada bugün de yerleşim vardır. Yazlıklar, moteller ve cafeler bulunan ada, 12 Adalar’a düzenlenen turların dönüşünde son mola yeridir.  Buradan zamanımıza göre Turunç koyunda veya Karacaören’de yüzme molası verip Fethiye Limanı'na gelip 18:00 gibi   tekneden iniyoruz

 Fethiye ile vedalaşarak Kayseri’ye dönüş yolumuza çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelde (Dahil)

Öğle Yemeği: Teknede (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yolda(Ekstra)

 

GERMETA TRAVEL - A 6829 –  Ofis:Özal Plaza   0 352 201 11 11 

www.germetatravel.com     Facebook. gezmeyisevenlergrubu 

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356  

 

 

Not: 

*Gezi organizasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır.

* Kayıtlarda; İsim, Telefon ve T.C. Kimlik numaranız gerekmektedir. 

*Nüfus Cüzdanı,Müze Kartı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği, emekli kartlarınızı yanınızda blundurunuz.

  *Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.

*Geziye katılanlar acentemiz genel koşullarını kabul etmiş sayılırlar. 

*Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla tur programının genel    akışına bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

*Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirebilir.

*2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

*Uçaklı Turlarda;Çocuk indrimleri Uçak bileti ücreti dışında 6-12 yaş arası %35, 0-6 yaş arası %50 indirim uygulanır.0-2 yaş arası sadece uçak bileti ücreti ve sigorta parası alınır.

*Kişi sayısına göre araç değişikliği saklı tutulur. Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;                  46 Kişilik Travego ,Fortuna Otobüs vb.

                         27 Kişilik Sultan ,Novo Lüx  Midibüs vb.

                         19 Kişilik Crafter ,Sprinte Minibüs vb. araçlar kullanılır.

 İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

6-Acenta kişi sayısına göre araç değişikliği yapar ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;

30 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-29 kişi Novlolüks,Sultan otobüs  ile,

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılır.


7-Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla tur programının genel    akışına bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

8-Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirebilir.

9-2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

Uçaklı Turlarda;Çocuk indrimleri Uçak bileti ücreti dışında 6-12 yaş arası %35, 0-6 yaş arası %50 uygulanır.0-2 yaş arası sadece uçak parası ve sigorta parası alınır.

10-Geziye katılanlar acentemiz genel koşullarını kabul etmiş sayılırlar.


Tura Dahil Olan Hizmetler


Buraya İçerikleri Yazınız...


Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Buraya İçerikleri Yazınız...


Rota Bilgisi

Manavgat Şelalesi-Antalya-Göynük-Kemer-Tekirova -Belen -Finike-Demre-Kaş-Kalkan-Patara-Fethiye-Çalış-Ölüdeniz-Kelebekler Vadisi-Kayaköy-Kekova- Smyra-12 Adalar


Süre/Gün Bilgisi

6 Gün


Konaklama Bilgisi

Otel Yarım Pansiyon


Ulaşım Bilgisi

Otobüs


Vize Bilgisi

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla