+90 (505) 293 63 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

İSTANBUL TURU (4 Gün) 27-28-29-30 Nisan 2023 - 4 gün – 3 Gece Konaklı - Pegasus ile Gidiş- Dönüş

Tarihi mekanlar -Şile-Agva-Adalar Turu-Boğaz Turu

Pegasus ile Gidiş- Dönüş

İSTANBUL TURU 

Şile-Ağva-Tarihi Mekanlar - Boğaz Turu-Adalar Turu

27-28-29-30  Nisan 2023 4 gün  –  3 Gece Konaklı

Gezilecek yerler; Şile, Ağva , Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı,  Ayasofya ,  Sultanahmet , Dikilitaş, Alman çeşmesi,Yerebetan Sarnıcı, Eminönü , Galata Köprüsü, Tam gün Adalar Turu (Büyükada  ),  Piyerloti , Balat, Haliç, Beyoğlu, Galata Kulesi, İstiklal Caddesi ve Taksim , Boğaz Turu-Beşiktaş,Ortaköy, Üsküdar, Salacak Sahili ,Kanlıca,Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı, Kızkulesi,Via Port AVM


TARİH 

Oda Kahvaltı

2-3 Kişilik (Aile) odada Kişi başı

Tek Kişilik oda Farkı

 

2-11 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

 

0-2 Yaş

27 – 30 Nisan 2023

     

Uçakla  

Fiyat sorunuz

 

 

 Sigorta

parası

 

 

 

 

 

İSTANBUL PROGRAMI

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Uçakla İstanbul’a gidiş- Kayseri’ye dönüş uçak biletleri

İstanbul içinde Otobüsle Ulaşım Programdaki tüm geziler.

3 Gece Otel Konaklaması

4  kahvaltı ( İlk günki kahvaltıda dahil)

Milli Park Girişleri

İstanbul’daki (Kokartlı)Rehberlik ücretleri

Gezi boyunca otobüste su ikramı

Gezi boyunca GERMETA TRAVEL refakatı

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle ve Akşam yemekler.

Müze ve Ören yeri girişleri, Teleferik ,Tekne, Feribot biniş ücretleri, kendi aracımız dışındaki Minibüs, Midibüs, Otobüs, tren, Tranvay, Fayton vb. araç biniş ücretleri (isteğe bağlı)

 

Sabah 05.45 de Pegasus ile İstanbul’a uçacağız, 1,5 saat uçuştan sonra 07.30’da Sabiha Gökçen Hava Limanına varacağız. Otobüsümüz ve rehberimiz bizi bekliyor olacak. İstanbul turuna başlıyoruz.
1.Gün – 27 Nisan Perşembe:
Şile'de deniz kenarında bir ( İskorpit) restorantda nefis kahvaltıdan sonra Şile gezilecek. (Şile Feneri, Kalesi vb) Ağva'ya hareket edilerek, Ağva gezilecek. Koca Deresi’nde isteyen tekne turu yapacak. Öğlen yemeği Dere  kıyısında bir balık restorantda ( Küçükev) yenilecek.

Otobüs bizi alıp Otele (Beyoğlu’na ) götürecek. Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği ve serbest zaman. Taksim ve İstiklal caddesinde dolaşma. Akşam yemeğini isteyen otelin en üst katındaki Haliç manzaralı Restoranda yada İstiklal caddesinde yiyebilir. Akşam Serbest isteyenler ile canlı müzik dinlemeye gidilebilir.(İsteyenlerle Çiçek Pasajı yada Nevizade'ye gidebilir)
2.Gün - 28 Nisan Cuma:
Otelde kahvaltıdan sonra rehberimiz eşliğinde şehir turumuz başlıyor. Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet , Yerebatan Sarnıcı,Alman Çeşmesi, Dikilitaş gezilerek, Sultanahmet Meydanı’nda öğlen yemeği yenilecek. (Meşhur SultanAhmet Köftecisi)
Yemekten sonra Tramvay ile Eminö’ne giderek, Mısır Çarşısı, Yeni Cami ve Galata Köprüsü gezilecek. Otobüs bizi Balat’a götürecek. Balat Meydanı Balat evleri gezilecek,Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi, Aya Yorgi Kilisesi gezilecek  Akşam yemeği Balat da bir restoran da yenilecek.Serbest zamanda deniz kıyısında resim gezilecek

Daha sonra otobüs bizi Otelimize götürecek. Akşam isteyen İstiklal Caddesine, Taksim’e veya Ortaköy’e gidebilir.)
3.Gün - 29 Nisan Cumartesi:

        Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra Galata Kulesi’ne gideceğiz. Galata  Kulesi’nden İstanbul’u seyrettikten sonra Eminönün’den Feribota binerek martıların eşliğinde  muhteşem bir deniz yolculuğu  ile  ( Kınalı , Burgaz ve Heybeli adalarını görerek) Büyükada’ya varılacak. Büyükada rehberimiz anlatımı eşliğinde gezilecek. Serbest zamanda  isteyenler  elektrikli araçlarla  fayton turu veya bisiklet turu yapacak . İsteyenler sahilde  kafe ve çay bahçelerin de  oturarak  adanın tadını çıkaracak. Daha sonra Adaya has lokma (isteyen) yenecek.Öğle yemeği deniz kıyısında bir balık restoranda yenilecek. Ada turundan sonra14.30 gibi teknemize binerek  Eminönü’ne  hareket edeceğiz. 1saat 15 dakikalık güzel bir deniz yolculuğundan sonra Eminönü’ne varacağız. Aracımızla Eminönü’nden Eyüp Sultan ve Piyer Loti’ye gidilecek. Eyüp Sultan’ın gezilmesi ve teleferikle Piyer Loti’ye çıkıp. Haliç’i manzarası eşliğinde çay, kahve içilecek. Daha sonra otobüs bizi otelimize (Beyoğlu) götürecek. Akşam yemeği ve serbest zaman. Taksim ve İstiklal caddesinde dolaşma. 

4.Gün - 30 Nisan Pazar :

Otelde kahvaltıdan sonra eşyalarımızla birlikte otobüsümüze biniyoruz. Rehberimiz birlikte Eminönün’den Feribota binerek martılar eşliğinde 4-5 saat sürecek  Boğaz turumuz başlayacak. (Saat 10.30’da.) Rehberimizin anlatımıyla  erguvan manzaraları  eşliğinde Beşiktaş, Üsküdar, Kanlıca,  Sarıyer, Rumeli Kavağı’na uğradıktan sonra Anadolu Kavağı’nda iniyoruz. Bir restoranta oturarak öğle yemeği (Balık) yiyeceğiz. Sahilde çay, kahve keyfinden sonra saat 15.00 gibi Anadolu kavağından hareket edeceğiz.1,5  saatlik boğaz da deniz yolculuğundan sonra Üsküdar’a varıyoruz. Üsküdar’da tekneden inerek  Salacak Sahili’nde Kızkulesi’ne  doğru  yürüyeceğiz. Tekne ile Kızkulesine geçilecek, Kızkulesine geçmek istemeyen Boğaz ve Kızkulesi Manzarası eşliğinde boğaza karşı kahvesini yudumlayacak, boğaz manzaralı fotoğraf çekilecek.)

Otobüs bizi iskeleden alarak (Vaktimiz olduğu taktirde Viaport’a uğrayacağız ve alışveriş molası vereceğiz.) Sabiha Gökçen Hava Alanına götürecek.

1 Mayıs 2023  Pazartesi , Uçak saatimizi bekleyecek ( Pegasus 1nisan 00.35 uçağı  ) uçağımıza binerek Kayseri’ye 1saat 15   dakikada 01.50’da varacağız. Bir daha ki turda buluşmak üzere ayrılacağız.

İnstagram :  Germeta _Travel3350  -     Facebook: gezmeyisevenlergrubu

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356 -0551 431 94 07

 GERMETA TRAVEL - A 6829 –  Sahabiye Mh.Ofis:Özal Plaza   0 352 201 11 11-Kayseri

 

 

 

 

Not: 

*Gezi organizasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır.

* Kayıtlarda; İsim, Telefon ve T.C. Kimlik numaranız gerekmektedir. 

*Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

  *Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.

*Geziye katılanlar acentemiz genel koşullarını kabul etmiş sayılırlar. 

*Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla tur programının genel    akışına bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

*Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirebilir.

*2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

*Uçaklı Turlarda;Çocuk indrimleri Uçak bileti ücreti dışında 6-12 yaş arası %35, 0-6 yaş arası %50 uygulanır.0-2 yaş arası sadece uçak parası ve sigorta parası alınır.

*Kişi sayısına göre araç değişikliği saklı tutulur. Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 46 Kişilik Travego ,Fortuna Otobüs vb.

                         27 Kişilik Sultan ,Novo Lüx  Midibüs vb.

                         19 Kişilik Crafter ,Sprinte Minibüs vb. araçlar kullanılır.

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

6-Acenta kişi sayısına göre araç değişikliği yapar ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;

30 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-29 kişi Novlolüks,Sultan otobüs  ile,

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılır.


7-Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla tur programının genel    akışına bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

8-Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirebilir.

9-2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

Uçaklı Turlarda;Çocuk indrimleri Uçak bileti ücreti dışında 6-12 yaş arası %35, 0-6 yaş arası %50 uygulanır.0-2 yaş arası sadece uçak parası ve sigorta parası alınır.


10-Geziye katılanlar acentemiz genel koşullarını kabul etmiş sayılırlar.


Rota Bilgisi

Tarihi Mekanlar-Şile – Ağva – Boğaz Turu – Adalar Turu


Süre/Gün Bilgisi

4 Gün 3 Gece - İş bankası ve Garanti Kredi Kartına 3 TAKSİT


Konaklama Bilgisi

Otel


Ulaşım Bilgisi

Uçak


Vize Bilgisi

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla