+90 (505) 293 63 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ-SAGALASOS TURU- 26-27 Haziran ve 6-7 Temmuz 2021

LAVANTA FESTİVALİ - SALDA GÖLÜ-SAGALASOS TURU

     Lavanta Festivali & Salda Gölü

 SagaIasos Antik Kenti Isparta- Burdur 

26-27 Haziran 2021  -  2 Gün - 1 Gece Konaklamalı Yarım Pansiyon

5-6 Temmuz 2021 -  2 Gün - 1 Gece Konaklamalı Yarım Pansiyon

1 Gece Konaklı  -  1 Akşam yemeği - 2 KahvaItı 

  3 TAKSİT

TARİH 

İKİ KİŞİLİK

ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİLİK ODADA

KİŞİ BAŞI

2 – 6

ÇOCUK


6 – 12 YAŞ

ÇOCUK


0-1

BEBEK

26-27 Haziran 2021


5-6 Temmuz 2021

595 TL


595 TL

650 TL


650 TL

175 TL


175 TL

375 TL


375 TL

0 TL


0 TL


PANDEMİ SÜRESİNCE

Covid-19 Kurallarınca

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım
1 gece YP konaklama.

2 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki dahil)
1 Akşam yemeği

Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:
Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri


TUR PROGRAMI

25 Haziran  Akşamı saat 23:45’de  Kayseri’den hareket edilecek

1.GÜN: Cumartesi :    Eğirdir Gölü- Eğirdir Kalesi-Hızırbey Camii-Dündarbey Medresesi-       Yeşilada-Can Adası- Kuyucak Köyü Lavanta Bahçeleri-SALDA GÖLÜ - Burdur

  Sabah saat 07:00 gibi Eğirdir Gölü kıyısında yapacağımız  kahvaltı sonrası Eğirdir gezimize başlıyoruz. Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Camisini gezdikten sonra,  önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra rotamızı her tarafı mis gibi kokularıyla kaplayan lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta Keçiborlu İlçesine ve  Kuyucak Köyüne çeviriyoruz. Turumuzda ki önceliğimiz Lavanta bahçeleridir. Dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekineceğimiz mükemmel renk ve manzara..  Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettikleri lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından Salda Gölü'ne hareket ediyoruz. Türkiye`nin Maldivler`i diye bilinen, derinlik bakımından Türkiye`nin en derin tatlı su gölü konumunda olan ve 1989 yılından beri birinci derece doğal sit alanı olarak korunmakta olan, Salda Gölü`ne gidiyoruz. Göl kıyısında gezme ve fotoğraf  molası veriyoruz. Salda Gölü’nden Burdur merkeze geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Burdur merkezde.

Kahvaltı: Eğirdir

Öğle Yemeği: Kuyucak Köyü

Akşam Yemeği: Burdur merkez Barış Kebap vb.

Konaklama: 3***Özeren 1 Otel

 

2.GÜN: Pazar:   Burdur merkez ve müzesi- SAGALASOSS Antik Kenti- Isparta Şehir Merkezi-Mimar Sinan Camii- Üzüm Pazarı-Eğirdir - Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, Burdur merkez ve Burdur Müzesi gezilecek. Müzede Neolitik çağdan günümüze kadar eşsiz örnekleri görmek mümkündür. Burdur Müzesi 2008 yılında “Gezilip Görülmeye Değer Müze” ödülünü almıştır Ardından, İnsuyu Mağarası’na gidiyoruz.

   Burdur-Antalya karayolu üzerinde, Burdur'a 13. km uzaklıkta yer alan İnsuyu Mağarası Türkiye'nin Turizme açılan ilk mağarasıdır. Toplam 597 m uzunluğunda yatay bir mağaradır. İnsuyu Mağarası'nda karstik yapının zamanla erimesi ve aşınması sonucu, mağara içinde sarkıt ve dikitler meydana gelmiştir. Kalker tortulanmalarından türlü şekil ve yapıda meydana gelen sarkıt ve dikitlerin oluşum tarzları dikkate alındığında, mağaranın binlerce yıl önce oluştuğu tahmin edilmektedir. Mağara içinde girintili-çıkıntılı muhtelif istikametlere açılan dehlizlerde yer alan irili ufaklı 9 göl mevcuttur. Mağara içinde serin ve temiz bir hava akımı vardır.

      Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 - 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan`da Pisidya`nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti`ne geçiyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı tiyatrosu, Antoninler Çeşmesi, Neon Kütüphanesi, Agorası, Roma Hamamı, Marcellom (gıda pazarı) Meclis Binası ve kendine has kaya mezarları ile Sagalassos`ta bulunan büstlerini görüp rehberimizden gerekli bilgileri alıp, tepeden vadinin muhteşem manzarasını seyrederek Ağlasun`a dönüyoruz. Isparta’ya geçiyoruz. Panoromik şehir turundan ve öğle yemeğinden sonra Isparta şehir merkezinde yer alan Mimar Sinan Camii, Üzüm Pazarı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Isparta merkezde serbest zaman verilerek meşhur gül suyu, gül lokumu, gül sabunu alışverişlerimizi yaptıktan sonra akşam yemeğimizi aldıktan sonra Kayseri’ye hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Burdur Otelde alınacak.

Öğle Yemeği: Isparta merkez Kebapçı Kadir vb.

Akşam Yemeği: Isparta  merkez veya Eğirdir Gölü Kıyısında

 

Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

  Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.

  Rehberimiz aynı programa sadık kalmak koşuluyla tur programının genel    akışına bazı düzeltmeler ve uyarlamalar yapabilir.

 Geziye katılanlar acentemiz genel koşullarını kabul etmiş sayılırlar. 

 Gezi organizasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır. 

 Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 

              

GERMETA TRAVEL - A 6829 -  0352 201 11 11

Necla Ünsal 0505 293 63 11- Naim Ünsal 0554 511 03 56
www.gezmeyisevenlergrubu.com   -  www.germetatravel.com

 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

6-Acenta kişi sayısına göre araç değişikliği yapar ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;

30 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-29 kişi Novlolüks,Sultan otobüs  ile,

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılır.


 


 Rota Bilgisi

Burdur-Isparta


Süre/Gün Bilgisi

2 Gün - 1 Gece KonaklI - Yarım Pansiyon - 2 Kahvaltı , 1 Akşam Yemeği - 3 TAKSİT


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

*Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla