+90 (352) 201 11 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

MERSİN – TAŞUCU (KİLİKYA) TURU

27-28-29-30 Ağustos 2020 4 Gece 4 Gün 3 Gece Konaklı YP

MERSİN – TAŞUCU (KİLİKYA) TURU 

Mersin, Silifke,Narlıkuyu, Taşucu

27-28-29-30 Ağustos  2020  4 Gece 4 Gün  3 Gece Konaklı YP

4 Kahvaltı 3 Akşam Yemeği


PANDEMİ SÜRESİNCE 

Covid-19 Kurallarınca 

TARİH   Yarım Pansiyon 

2-3 Kişilik Aynı Aile odada Kişi başı 

 

Tek Kişi    

Oda fiyatı 

2-6 Yaş Çocuk 

İki yetişkin yanında 

6-12 Yaş Çocuk 

İki yetişkin yanında 

0-2 Yaş 

27-30 Ağust.2020


1.295 TL

1.425

tek oda

695  TL

895  TL

0 TL


TUR PROĞRAMI 

Gece saat 02:00’da  Kayseri’den Mersin’e hareket edilecek.

1.GÜN: 

    Sabah saat 07:30’da Silifke Narlıkuyu’da deniz manzarası eşliğinde kahvaltı yapılacak. Kahvaltıdan sonra Narlıkuyu Kasabası, Hasanaliler Mahallesi’nde bulunan Cennet-Cehennem Mağaraları ve 600 metre kuzeybatısında yer alan Astım Mağarası gezilecek .Burası  bölgenin coğrafi koşullarını en iyi yansıtan, tabiat harikası olan yerler.  Narlıkuyu Koyu’nda  yer alan Üç güzellerin tasvir edildiği Roma Dönemi’nden kalma Mozaik Müzesini geziyoruz. Doğu Roma İmparatorluk döneminde yüksek bir görev sahibi olan Poimenios Cennet Obruğunun derinliklerinden geçerek Narlıkuyu koyunda doğa harikası küçük körfezde denize karışan tatlı su kaynağından yararlanarak bir yunak yaptırmış, tabanına da üç güzeller mozaiği ile kaplatmıştır. Burada lokma.çay ve yemek  molası veriyoruz.

 Saat 13:00’da  Narlıkuyu’da  deniz kıyısında ki otelimize yerleşiyoruz. Akşama kadar  sosyal mesafeye dikkat ederek isteyen denize girecek veya havuz kenarında güneşlenecek. 


 Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 


Kahvaltı: Otelde

Öğle Yemeği: Narlıkuyu Koyunda   (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde

Konaklama: Narlıkuyu CALAMIE  BEACH   OTEL 3***

2.GÜN: kahvaltısından sonra gün boyu deniz ve havuz sefası yapılacak. Narlı Kuyu , Mersin 'den Silifke yönüne giderken sahil kenarına kurulmuş küçük bir balıkçı köyü. Mersin’in Akdeniz kıyı şeridi boyunca uzanan onlarca koyundan farklı olarak Cennet Obruğu’ndan gelen soğuk tatlı yeraltı suyunun Akdeniz’e karıştığı bir konumda yer alan Narlıkuyu, Mersin kent merkezine 65 km uzaklıkta bulunuyor. Orta çağdaki ismi

      Otelde alacağımız sabah Porto Calamie olan Narlıkuyu, Akdeniz kıyı şeridinde tarih boyunca önemli bir liman yerleşi. Cennet Obruğu’nun en dibinde sesi duyulan nehir, Narlıkuyu koyundan çıkarak sıcak ve tuzlu Akdeniz ile buluşuyor. Bu nedenle koydaki su bakmaya doyamayacağız yeşile çalan turkuaz renginde ve bir o kadar da berrak. Akşam yemeğinden sonra isteyenler ile  Kızkalesi sahile gidilecek. Konaklama ve akşam yemeği otelde. 


 . 


Kahvaltı: Otelde

Öğle Yemeği: Narlıkuyu Koyunda   (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde

Konaklama: Narlıkuyu CALAMIE  BEACH   OTEL 3***

3.GÜN: 

   Sabah kahvaltı sonrası Taşucu limanına gidilecek ve günübirlik tekne turumuz başlayacak. Tekne turumuzda Barbaros Koyu ve yüzme molası, Dana Adası, Tisan Adası” Afrodisias Yarımadası”  yüzme ve yemek molası,  Boğsak Koyu yüzme molası , animasyonlar ve  dans  gösterileri olacak.

 Tekne turumuz sabah saat 10:00’da başlayıp. Saat !8:00’da bitecek. 


Kahvaltı: Otelde

Öğle Yemeği: Narlıkuyu Koyunda   (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde

Konaklama: Narlıkuyu CALAMIE  BEACH   OTEL 3***

4.GÜN: 

  Sabah kahvaltıdan sonra öğleye kadar denize girilecek. Öğle saat 12:00 gibi otelden ayrılacağız. Verilecek öğle yemeği molasından sonra gezilecek. Kız Kalesi sahilde dondurma molası verilecek.   Mersin’e gelinecek ve Atatürk Parkı önüne aracımız park edilecek. Atatürk Parkı, Balıkçı Barınağı, Güvercinli Camii gezilecek. Alışveriş ve akşam yemeğinin ardından Kayseri’ye hareket edilecek.

Kahvaltı: Otelde

Öğle Yemeği: Mersinde   (ekstra)

Akşam Yemeği: Mersin’de veya Yolda


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım

 3 gece YP  Narlıkuyu CALAMIE  BEACH   OTEL 3***  konaklama. 


 4 kahvaltı (İlk günki dahil) 


 3 Akşam yemeği, 


 Toplu Milli Park Girişleri 


 Profesyonel Rehberlik 


 Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su. 


 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler

 Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

 Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir. 


 Kişi sayısına göre araç değişikliği ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 


 28 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-27 kişi Novlolüks otobüs  ile, 


 15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılacaktır. 
Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com

 Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356 


 Germeta TRAVEL- A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com 


İPTAL VE İADE ŞARTLARI 

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


 2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.  B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 
 C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.  D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 


 E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. 


 3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür. 


 4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 


 5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. Tura Dahil Olan Hizmetler


Lüks Otobüsle Ulaşım

 3 gece YP  Narlıkuyu CALAMIE  BEACH   OTEL 3***  konaklama. 


 4 kahvaltı (İlk günki dahil) 


 3 Akşam yemeği, 


 Toplu Milli Park Girişleri 


 Profesyonel Rehberlik 


 Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su. 


 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler

 Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri Rota Bilgisi

Mersin-> Silifke->Narlıkuyu->Kızkalesi->Taşucu


Süre/Gün Bilgisi

4 Gece 4 Gün 3 Gece Konaklı YP


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

*Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla