+90 (352) 201 11 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

TUNCELİ - OVACIK TURU

26-27 Eylül 2020 - 2 Gece - 2 Gün - 1 Gece Konaklı (YP) 2 Kahvaltı 1 Akşam Yemeği ( ilk gün ki kahvaltı dahil)

TUNCELİ - OVACIK TURU

Pülümür- Nazımiye - Munzur

Erzincan Girlevik Şelalesi-Pülümür- -Munzur Gözeler  

26-27 Eylül 2020 - 2 Gece - 2 Gün - 1 Gece Konaklı (YP)  

2 Kahvaltı  1 Akşam Yemeği (  İlk günki kahvaltı dahil)

 

Tunceli Munzur Irmağı kıyısındaki CELAL DOĞAN RESTORAN’daki 

                  Müzikli   Akşam Yemeği dahil

                

Covid 19  süresince 

Eş veya aynı aileden olanlardan biri için olan fiyatlardır

TARİH 

Yarım Pansiyon

 

2-3 Kişilik (Aile) odada Kişi başı

Tek Kişilik odada

Kişi başı

2-6 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

6-12 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

 

0-2 Yaş

26-27 Eylül 2020


595 TL

650 TL  tek oda


350  TL

450 TL

0 TL

24-25  Ekim 2020


595 TL

650 TL  tek oda


350  TL

450 TL

0 TL

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım
1 Akşam yemeği, ( Munzur kıyısındaki Müzikli Akşam yemeği)

2 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki kahvaltı dahil)
1 gece YP konaklama.

Toplu Milli Park Girişleri
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Kokartlı Rehberlik Ücreti

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri

 

 

TUR PROĞRAMI

 

1.GÜN: Erzinczan- Pülümür- Nazimiye - Tunceli

      Otelde alacağımız kahvaltının ardından Çağlayan Beldesi'nde bulunan ve Türkiye’nin en büyük şelaleleri arasında sayılan Girlevik Şelalesi ile devam ediyoruz. Şelale gezimizin ardından birçok endemik bitkiye ev sahipliği yapan  eşsiz güzellikteki coğrafyada  su ve kuş sesleri arasında vereceğimiz çay ve fotoğraf molaları vererek yapacağımız yolculuk sırasında Mutu köprüsü üzerinden Pülümür ilçesine gidiyoruz. Pülümür ilçesinde bulunan şair Cemal Süreyya adına yapılmış anıtı ziyaret ediyor ve eşsiz doğa güzelliklerini barındıran Pülümür Vadisini takip ederek, ağlayan kayalar, Zagye gibi yerlerde vereceğimiz kısa fotoğraf molalarıyla ve rehberimizin doğayı, tarihi, inancı, kültür gibi konuları anlatımlarıyla Nazimiye ilçesinde ulaşıyoruz. Nazimiye İlçesinde vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından İsteyen arkadaşlarla  minibüslerle İlçeye 15 Km  uzaklıktaki  Düzgün Baba’ya gidip ziyaret edip geleceğiz.( Minibüs ücreti ekstra)   (Tunceli Anadolu Aleviliğinin çok farklı bir şekliyle yaşandığı bir coğrafya. Dağı, taşı, ırmağı, ulu ağaçları kutsal olan bu şehirde, Aleviler için en önemli kutsallardan biri olan Düzgün Baba dağında bulunan kutsal ziyaretgaha uğruyoruz. Burada yer alan kutsal alanı ziyaret ediyoruz. Düzgün Baba ziyaretimizi tamamlayıp, Kutu Dere ‘de kısa mola verdikten sonra  “Dersim dört dağ içinde” türküsü eşliğinde Tunceli merkeze doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Tunceli merkezde.

Konaklama için otelimize geçiyoruz. Otele yerleştikten sonra yemek için Munzur Irmağı kıyısında Celal Doğan Tesisleri’ne canlı müzik ve akşam yemeği  için geçeceğiz.

Sabah Kahvaltısı:   Girlevik Şelalesinde Restoran da alınacak..Tur ücr.Dahil 

Öğle Yemeği:   Nazimiye’deRestorant da  alınacak .   (Ekstra)

Akşam Yemeği ( Müzikli): Munzur Irmağı kıyısında Celal Doğan Tesislerinde  alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Tunceli Öğretmenevi  ( 3*- 4* konumunda)

2.GÜN:Tunceli-Munzur Vadisi milli Parkı – Ovacık Munzur Gözeleri

     Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımıza binip 1971 yılında Milli Park ilan edilmiş olan Türkiye’nin en büyük milli parklarından biri olan Munzur Vadisi Milli Parkına doğru yol alıyoruz. Rehberimizin anlatımıyla milli parkımızı tanıyor, meşe ormanlarıyla kaplı ve vadi boyunca Munzur nehrinin eşlik ettiği milli park boyunca ilerliyoruz. Munzur vadisi içerisinde bulunan Anafatma, 38 Kayalıkları gibi birkaç yerde duruyor devamla Tunceli şehir merkezine 65 km uzaklıkta yer alan Ovacık ilçesine oradan da Ovacık ilçesine 15 km uzakta yer alan Munzur dağlarının eteklerinden alan Munzur Gözelerine varıyoruz. Munzur efsanesi hakkında bilgi alıyor, yaklaşık 1 saatlik serbest zaman sonrasında Ovacık ilçesinde bulunan bir restaurantta doğadan toplanmış gulik, kunkor mantarı ve yöresel yemeklerden olan sırım, zerfet gibi menüden oluşan öğlen yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Tunceli merkeze dönüyor komünist başkan olarak bilinen Tunceli belediye başkanı Fatih Maçoğlu ille tanışma fırsatı buluyoruz. Merkezde bulunan Cem evini ziyaret ediyor, şehri hakim bir tepeden gören Körkes tepesine gidiyor ve şehri görüntülüyor, ardından vereceğimiz serbest zamanla şehir merkezinde yöresel ürün alışverişimizi yapıyor ve belirlenen saatte aracımızın yanına varıp, turumuzu tamamlamak üzere Kayseri’ye doğru yol alıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle

Sabah Kahvaltısı:   Otelde alınacak

Öğle Yemeği:   Munzur’da  alınacak .   (Ekstra)

Akşam Yemeği Yo:lda Elazıg-malatya arasında Kavurmacı da alınacak (Ekstra) Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayıunutmayın

Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.


Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com 

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356 

GermetaTRAVEL  A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com


 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.


Tura Dahil Olan Hizmetler


Lüks Otobüsle Ulaşım
1 Akşam yemeği, ( Munzur kıyısındaki Müzikli Akşam yemeği)

2 kahvaltı fiyata dahildir (İlk günki kahvaltı dahil)
1 gece YP konaklama.

Toplu Milli Park Girişleri
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Kokartlı Rehberlik Ücreti


Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri


Rota Bilgisi

Pülümür- Nazımiye - Munzur Erzincan Girlevik Şelalesi-Pülümür- -Munzur Gözeler


Süre/Gün Bilgisi

2 Gece 2 Gün (1 gece konaklamalı)


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

*Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla