+90 (352) 201 11 11H.İçi ve Cumartesi / 09:00-18:00

BATUM ve D.KARADENİZ TURU (3 GÜN)

3 gün - 2 Gece Konaklı- (YP) 3 Kahvaltı 2 Akşam Yemeği

D.KARADENİZ TURU  Samsun’dan Batum’a

Maçka- Sümela Manastırı- Trabzon- Uzungöl- Ayder Yaylası- Batum

Çayeli- Rize- Sürmene- Giresun – Ordu Boztepe -Samsun

   24-25-26 Eylül  2020

3 gün -  2 Gece Konaklı- (YP)   3 Kahvaltı  2 Akşam Yemeği  

PANDEMİ SÜRESİNCE

Covid-19 Kurallarınca

TARİH   Yarım Pansiyon

2-3 Kişilik Aynı Aile odada Kişi başı

 

Tek Kişi   

Oda fiyatı

2-6 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

6-12 Yaş Çocuk

İki yetişkin yanında

0-2 Yaş24-25-26 Eylül  2020

Samsundan Batuma


995 TL

1.175TL

 tek oda

575  TL

775 TL

0 TL


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Lüks Otobüsle Ulaşım
Batum Turu

2 gece YP konaklama.

3 Kahvaltı (İlk günki dahil)
2 Akşam yemeği,

Ayder  yolunda Tulum

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı. (50 TL)

Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler
Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri

TUR PROGRAMI

Perşembe  Gece  22.00’de  Kayseri’den hareket

1.GÜN: CUMA:

Gümüşhane üzerinden Maçka’ya varılacak.  Altındere Vadisi’nde İkizdere tesislerinde kahvaltı yapılacak. Kahvaltıdan sonra  Sümela Manastırı’na minibüslerle gidiyoruz. Manastır Trabzon’un Maçka ilçesinin Altındere köyü sınırları içinde yer almaktadır. Altındere vadisine hakim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sümela Manastırı, halk arasında “Meryem Ana” adı ile anılır. Manastırı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Trabzon’a geçiyoruz. Trabzon’da Ayasofya Müzesi, Kale, Atatürkevi gezilecek ve panoramik şehir turu yapılacak. Öğle yemeği için Akçaabat’a geçilecek ve köfte yenecek. Çay fabrikası gezilecek ve Uzungöl’e gidilecek. Uzungöl ile ilgili bilgi verildikten sonra çay, kahve içmek, göl kıyısında dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın sonunda toplanıp  Çayeli’nde ki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Maçka Altındere Tesisleri

Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte

Akşam Yemeği: Çayeli

Konaklama: Çayeli Çavuşoğlu Otel Vb.

 

2.GÜN: Cumartesi   : 

Çayeli’nde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ayder Yaylası’nı geziyoruz. Gelin tülü Şelalesi ve harika manzaralar eşliğinde fotoğraflar çekiyoruz. Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi’ne hareket edilecek. (Çamlıhemşin’den minibüslerle denizden 750 metre yükseklikte sarp bir kaya üzerinde 14. Yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zilkale’ye gidiyoruz. Zilkale’yi rehberimizden dinledikten  sonra Polivit Şelalesi’ne geçiyoruz.) Fırtına deresi boyunca harika manzaralar ve tarihi Timisvat Kemer Köprüsü görülecek. Akasya tesislerinde Zıplayn heyecanını yaşadıktan sonra Hopaya hareket edilecek. Hopa’da öğlen yemeği yenecek. Hopa ve Sarp sınır kapısı gezildikten sonra Rize ye dönülecek.( Vaktimiz olursa Çayeli Rize bezi satış mağazasına uğruyacağız)  Rize’nin panoramik gezilmesinin ardından Araklı’ya  geçilecek. Araklı’da  Akşam yemeği ve konaklama.

Kahvaltı: Çayeli otel

Öğle Yemeği: Arhavi pide

Akşam Yemeği: Batum İstanbul Restoran vb.

Konaklama: Hopa Cihan   Otel Vb.

3.GÜN: Pazar: 

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Giresun’a doğru yola çıkıyoruz. Giresun’da Fiskobirlik tesislerinden alışveriş yapıyoruz. Ordu’ya varıyoruz ve sahilde teleferik tesislerinde aracımızı bırakıyoruz ve teleferik ile harika Ordu, deniz ve orman manzarası izleyerek Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu şehri Boztepe’nin yamaçlarına serilmiştir. Denizden 450 mt. yükseklikte olup, İlimizin tüm güzelliklerini, Karadeniz’in muhteşemliğini Boztepe’den seyretmek doyumsuzdur. Boztepe’de öğle yemeğimizi yedikten sonra Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.

Samsun’da Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Kurtuluş Yolu ve İlk Adım Anıtı’nı geziyoruz. Samsun’da akşam yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından Kayseri’ye dönüş yolculuğumuz başlayacak. Sabaha karşı 02.00-03.00 civarında Kayseri’de olmayı hesaplıyoruz.

Kahvaltı: Çayeli otel

Öğle Yemeği: Arhavi pide

Akşam Yemeği: Batum İstanbul Restoran vb.

Konaklama: Hopa  Cihan  Otel Vb.

 


Not: Nüfus Cüzdanı,Öğretmen,Öğrenci,Memur kimliği ve emekli kartlarınızı almayı unutmayın

Koltuk numaraları gidişte plan dahilinde belirlenir,diğer günler dönerli değişir.

Kişi sayısına göre araç değişikliği ; Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre;

28 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüs ile, 18-27 kişi Novlolüks otobüs  ile,

15-17 kişi Siprınter  Mercedes veye Wolswagen Volt  minibüs ile tur yapılacaktır.Gezmeyi Sevenler Grubu  -   www.gezmeyisevenlergrubu.com 

Necla Ünsal  0505 293 6311  -  Naim Ünsal  0554 511 0356

Germeta TRAVEL- A 6829 –  0 352 201 11 11 – www.germetatravel.com

 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, salgın hastalık ,öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.


2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.


B- Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.


C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %35 ini , 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde,tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75' ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

E- Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ,iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

3- Tüketici,hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici ,tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.

4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

5- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklilik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip,tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.


Tura Dahil Olan Hizmetler


Lüks Otobüsle Ulaşım
Batum Turu

2 gece YP konaklama.

3 kahvaltı (İlk günki dahil)
2 Akşam yemeği,

Ayder  yolunda Tulum

Toplu Milli Park Girişleri
Profesyonel Rehberlik
Gezi boyunca otobüste yapılacak ikramlar ve su.
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


Tura Dahil Olmayan Hizmetler


Yurtdışı çıkış harcı. (50 TL)

 Öğlen Yemekleri,Ekstra İçecekler

Müze ve Ören yeri girişleri, Ziplayn, Tekne,  Teleferik  binişleri. Kendi aracımız dışındaki  binilen Minibüs,Midibüs, Otobüs, Servis ,Tren , Tranvay  biniş ücretleri


Rota Bilgisi

Maçka- Sümela Manastırı- Trabzon- Uzungöl- Ayder Yaylası- Batum Çayeli- Rize- Sürmene- Giresun – Ordu Boztepe -Samsun


Süre/Gün Bilgisi

3 gün - 2 Gece Konaklı- (YP) 3 Kahvaltı 2 Akşam Yemeği


Konaklama Bilgisi

Otel (Yarım Pansiyon)


Ulaşım Bilgisi

*Otobüs


Vize Bilgisi

Vizesiz

Fiyat Hesapla
Tarih
Yetişkin
Çocuk
Hesapla